REZERVACE PŘES TELEFON : +420 728 272 958

 

STORNO PODMÍNKY, REZERVACE A PLATBA POBYTU

 

1. Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytovacích služeb učiněné mezi objednavatelem ubytovacích služeb a ubytovatelem (provozovatel penzionu).

 

2. Pro rezervaci pobytu je třeba uhradit zálohu ve výši 2000,- bankovním převodem. Závazná rezervace se uskuteční, až bude záloha připsána na účet. Doplatek pobytu se hradí při příjezdu, hotově.

Při rezervaci zimního pobytového balíčku s lyžováním na Hochfichtu je třeba uhradit zálohu ve výši 50% z celkové ceny pobytu bankovním převodem.

 

3. Předčasné ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele, nevzniká povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

 

4. Zrušení závazné rezervace 7 a méně dní před nástupem na pobyt je storno poplatek 2000,- (uhrazená záloha).

Zrušení závazné rezervace zimního pobytového balíčku s lyžováním na Hochfitu 10 a méně dní před nástupem na pobyt je storno polatek uhrazená záloha (50% z ceny pobytu).

 

5. Ubytovatel se zavazuje neúčtovat storno poplatek 8 a více dní před nástupem na pobyt a záloha bude objednavateli vrácena bankovním převodem.

Ubytovatel se zavazuje neúčtovat storno poplatek 11 a více dní před nástupem na zimní pobytový balíček s lyžováním na Hochfichtu a záloha bude objednavateli vrácena bankovním převodem.

 

6. V případě storna z důvodů neodvratitelných skutečností (úmrtí v rodině, vážné onemocnění, živelná pohroma) se storno poplatek neúčtuje. Výše uvedené skutečnosti je objednavatel povinen doložit písemným dokladem ubytovateli.

 

7. V případě storna z jiných důvodů je po vzájemné dohodě možná změna termínu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

ADRESA

Černá v Pošumaví 279,

382 23 Černá v Pošumaví

 

 

Jsme plátci DPH

KONTAKT

Markéta Junková

 

Tel.: +420 728 272 958

Tel.: +420 608 731 541

Email: info@ubytovanimalelipno.cz

 

 

ZHOTOVIL